Fotobudka

Jedna z największych hitów tego lata. Nadaje się zarówno na eventy czy pikniki jak również na wesela czy wieczory kawalerskie. Robienie zdjęć w różnych pozach oraz w rożnych przebraniach (które posiadamy) daje wiele powodów do śmiechu.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Pozujemy do zdjęcia w różnych przebraniach na wybranym przez klienta tle. Zdjęcia drukowane są w różnych formatach od razu po zrobieniu ich. Daje to klientom pamiątkę po odbytym evencie na wiele lat. Można je robić pojedynczo jak I w grupach.

Uczestnicy imprezy mają nieograniczoną liczbę zdjęć oraz do dyspozycji takie gadżety jak: śmieszne peruki, okulary, doczepiane wąsy, kapelusze kapitanów, szeryfów, policjantów. Jest tego bardzo dużo dzięki czemu każde zdjęcie może być unikalne, niepowtarzalne. Posiadamy również rożne rodzaje tła, które można ustalić przed eventem. Aby dobrze zapamiętać wydarzenie, oprócz cudownych wspomnień, można mieć również super zdjęcia!

Oprócz zdjęć robionych przez fotobudkę, oferujemy również, wszystkie zdjęcia na pendrive, oraz możliwość zakupienia albumu ze zdjęciami.

Przykładowe gadżety do fotobudki:

 • Dziki zachód,
 • Scotland Yard,
 • Mordercy i kochanki,
 • Cyrk i klauny,

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: