Laser Tag – Paintball laserowy

Najnowsza odmiana paintballa. Zawodnicy strzelają do siebie z laserowej broni, dzięki czemu jest to całkowicie bezbolesne a zarazem w 100% skuteczne. Broń wygląda bardzo realistycznie, dzięki czemu, przypomina to prawdziwą walkę.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Markery-karabiny podłączone są do systemu, który wyłapuje wiązki laserowe wysyłane w stronę nadajnika umieszczonego na głowie (lekka opaska). Specjalne sygnały dźwiękowe dają nam różne sygnały np.: o kończącej się amunicji, czy byciu postrzelonym. Pod koniec system zlicza ilość trafionych osób dzięki czemu można wyłonić zwycięzce.  Mimo, że jest to paintball laserowy, można grać w pełnym słońcu, a zasięg wynosi nawet do 200m! Wiązka laserowa wypuszczana jest przez marker nie jest szkodliwa, ani bolesna więc jest to sport również dla dzieci.

U nas poszliśmy krok dalej-stwierdziliśmy, że zawodnicy mogą chować się za przeszkodą I zza niej strzelać-więc mamy opaski na głowę. Dzięki automatycznego ustawiania markerów, możemy ustawiać wielkość średnicy promienia, co daje nam dużo zabawy zarówno wśród starszych jak I młodszych. Wszystko przekierowane jest do systemu, który przechwytuje wszystkie najpotrzebniejsze statystyki.

Przykładowe gry i zabawy:

 • Best Shooter Deathmatch – gra „każdy na każdego”. Zawodnicy strzelają do wszystkiego co się rusza. Osoba, która najwięcej osób „zastrzeli” wygrywa. Wszystkie karabinki są podłączone do centralnego kompa, wyniki rozgrywki mamy podane w tabeli zaraz po strzelance.
 • Uniwersal Solder – gra „każdy na każdego”. Uniwersal S można również grać w teamach od dwóch do kilkunastu uczestników. Osoba, która będzie miała najlepszy współczynnik celnych strzałów do otrzymanych trafień, wygrywa. Wszystkie karabinki są podłączone do centralnego kompa, wyniki rozgrywki mamy podane w tabeli zaraz po strzelance.
 • Zdobądź flagę – rozgrywka grupowa – polega na zdobyciu flagi przeciwnika. Poprzez dowodzenie, rozmieszczenie poszczególnych osób odpowiedzialnych za różne funkcje w zespole w łatwy i szybki sposób będziecie w stanie wygrać rozgrywkę. Drużyna która przechwyci flagę przeciwnika oraz przeniesie ją na swoją stronę wygrywa.
 • Last Standing – gramy w drużynach, gramy przy użyciu mobilnych szpitali tak aby każdy gracz miał więcej niż jedno życie. Wygrywa ta drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej „żywych” w swoich szeregach.

 

Zapraszamy również do naszego miejsca:

 • Gry odbywają się po uprzedniej rezerwacji – Park nad Wisłą, róg Wybrzeża Puckiego i ulicy Zatylnej ( przy moście Świętokrzyskim )
 • Powyższy teren możemy dostosować do potrzeb grupy. Gramy na terenie od małego boiska w wymiarach 20m*20m do gier na otwartym, prawie nieograniczonym terenie.
 • Sama rozgrywka jest niezwykle bezpieczna gdyż laserowy paintball nie może uczynić krzywdy ani uczestnikom ani oglądającym.
zdjecie_glowne_laser_tag_bron
laser_tag_min_3
laser_tag_min_2
laser_tag_min_1

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: