Łucznictwo

Łucznictwo jako jeden z dodatkowych sportów jest bardzo bezpieczne, a instruktorzy nauczą każdego jak poprawnie strzelać I jak osiągać najlepsze wyniki. Organizowane są zawody, a na koniec wybrani są najlepsi łucznicy. W połączeniu z Bubble Ball można stworzyć niezłą zabawę dla dzieci I dorosłych.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Podczas strzelania możemy nie tylko wypróbować swoje umiejętności strzeleckie, ale można również nauczyć się poprawnie strzelać. Dodatkowo, możemy powalczyć wraz ze znajomymi o jak najlepsze wyniki. Łucznictwo dzieli się na dwie główne kategorie. Łucznictwo tradycyjne oraz łucznictwo sportowe. Oczywiście, jako że na eventach nie każdy musi potrafić strzelać z łuku, a w szczególności dzieci, dlatego my praktykujemy łucznictwo tradycyjne.

Dzięki wyszkolonym instruktorom w kilka minut, osoba chcąca sobie postrzelać, dowie się z czego składa się cały łuk oraz pozna podstawowe techniki strzelania. Po kliku-minutowym instruktarzu, zarówno dziecko jak I dorosła osoba, będą wiedzieć jak poprawnie strzela się z łuku.

Przykładowe gry i zabawy:

 • Singlowy turniej łuczniczy– Strzelanie do tarcz łuczniczych. Z ustalonej odległości strzelamy do tarcz. Kto zdobędzie większą ilość punktów ta osoba wygrywa.
 • Wilhelm Tell – Strzelanie do zawieszonego na lince „jabłuszka”. Z ustalonej odległości strzelamy do naszego obiektu. Kto pierwszy w niego trafi ta osoba wygrywa puchar Wilhelma Tella.
 • Rodzinna rozgrywka  – zawody która rodzina zdobędzie większą ilość punktów przy danej ilości strzałów lub/i w wyznaczonym czasie.
 • Mecz dział na dział – gramy w drużynach. Wygrywa ta drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej zdobytych punktów.

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: