Ruchoma ścianka wspinaczkowa

Ruchoma ścianka wspinaczkowa jest doskonałą formą zabawy zarówno dla dzieci jak I dla dorosłych. Każdy z Was może wypróbować swoich sił we wspinaczce. Dzięki najnowocześniejszej technologii przypomina to prawdziwą wspinaczkę górską, a doświadczeni instruktorzy pomogą w nauce szybkiego wchodzenia.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Ścianka wspinaczkowa pod wpływem wchodzenia opuszcza się, co sprawia, że możemy wchodzić bez końca. Szybkość opadania ścianki jest zależna od szybkości wchodzenia więc nie tylko dzieci, ale i dorośli nie będą się na niej nudzić.

Pod ścianką wspinaczkową umieszczony jest materac, który złagodzi upadek. Dzięki temu nie potrzeba żadnych zabezpieczeń.

Ścianka wspinaczkowa umieszczona jest na przyczepie, którą jesteśmy w stanie przewieźć w każde miejsce. Dzięki temu, że jest ona niewielka, nie potrzebuje zbyt wiele miejsca.

Większość ścianek wspinaczkowych znajduję się na stałe w jednym miejscu wewnątrz budynku, nasza ścianka bardzo dobrze spisuje się zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu.

Przykładowe gry i zabawy:

 • Skałkowy Sprinter – mierzymy odległość jaką pokona uczestnik w wyznaczonym czasie. Małe dzieci mają handicap i wiele ułatwień które pozwolą im rywalizować z innymi uczestnikami.
 • Poziomy Pająk – pokonujemy przestrzeń na ściance od jednej ustalonej wysokości od prawej do lewej strony. Wbrew pozorom to może trwać w nieskończoność…
 • Rodzinna rozgrywka  – zawody która rodzina pokona większą odległość w wyznaczonym czasie.
 • Mecz dział na dział – gramy w drużynach. Wygrywa ta drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej zdobytych skałek ( wyznaczonych chwytów).

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: