Unihokej

Bardzo popularna I często grana dyscyplina sportowa świetnie spisująca się w grach drużynowych. Łączy rodziny I uczy wspólnej gry. Instruktorzy będą pomagać w wytłumaczeniu zasad gry oraz będą sędziować każdą grę aby zachować ducha fair play.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Wyszkoleni instruktorzy przed każdą grą wyjaśniają wszystkie zasady gry, a podczas meczu sędziują oraz biorą w rozgrywkach udział. Aby zagrać w unihokeja wystarczy duży uśmiech I chęci do gry-dotyczy to zarówno dzieci jak I dorosłych.

Jest to super zabawa, szczególnie jak gramy razem ze swoimi pociechami-uczymy ich gry zespołowej oraz współpracy z rodzicami. Gra w unihokeja wzmacnia zarówno mięśnie kończyn górnych jak I dolnych oraz poprawia naszą kondycję.

Dzięki temu po grze nie tylko jesteśmy uśmiechnięci ale I zmęczeni.

Przykładowe gry i zabawy:

 • Gracz Złotego Krążka – gra „tylko jeden wygrywa”. Zawodnicy strzelają do jednej bramki której dostępu broni bezstronny bramkarz. Osoba, która strzeli najwięcej bramek, wygrywa. Teren do rozgrywania takiej gry to może być trawnik, a nie tylko boisko.
 • Bądź jak Lewandowski – gra na karne.  Osoba, która będzie miała najlepszy współczynnik celnych strzałów na kilka lub kilkanaście prób wygrywa. Aby gra miała element ryzyka, bramka jest niezwykle mała a bramkarz może jedynie wychodzić z linii bramkowej na 1m.
 • Mecz unihokeja – gramy uderzając ze swojej lewej strony – rozgrywka grupowa – polega na zdobyciu największej liczby goli. Poprzez dowodzenie, rozmieszczenie poszczególnych osób odpowiedzialnych za różne funkcje w zespole w łatwy i szybki sposób będziecie w stanie wygrać rozgrywkę. Wygrywa drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej zdobytych bramek.
 • Mecz unihokeja system kosz – gramy w drużynach, gramy standardowy mecz. Wygrywa ta drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej zdobytych bramek.

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: