Bubble Ball – Kule dmuchane

Bubble ball są to dmuchane kule, które zawodnicy zakładają I działają niczym pancerz ochronny. Można odbijać się od siebie, przewracać turlać bez żadnych konsekwencji. Można zarówno uciekać przed strzałami z łuku jak I grać w piłkę nożną. Jest wiele możliwości wykorzystania kul, a my dostosujemy je wedle życzeń klienta.

Koszt

Kliknij i zobacz cennik
Dojazd i Kadra: ustalane indywidualnie
Numer kontaktowy: +48 501-231-421

Opis

Kule zakładamy na siebie(wchodzimy w nią, a w środku zakładamy pasy) I trzymamy się specjalnych uchwytów. Dzięki takim zabezpieczeniom niemożliwe jest, aby osoba wypadła z kuli. Po założeniu możemy przystąpić do gry.

Początkowo instruktor tłumaczy zasady korzystania z nich oraz tłumaczy zasady gry. Instruktorzy prowadzą całą rozgrywkę, aby była ona rozgrywana w duchu fair play. Bubble ball jest podobny do zorby, lecz nogi są odkryte(widoczne na zdjęciu). Dzięki temu, możemy grać np.: w piłkę nożną.  Zasady są bardzo podobne, lecz w bubble ball jest zasada „full contact”-czym więcej razy odbijemy przeciwnika, tym większą przewagę damy naszej drużynie. Pierwsze kule do Bubble Ball powstały w Norwegii stworzone specjalnie do TV show „Golden Goal”.

Przykładowe gry i zabawy:

 • Skaczące kule  – wszyscy wygrywają, dzieciaki, młodzież jak i dorośli zmieniają się w niezwyciężonych super bohaterów. Zakładamy super zbroje które ochronią uczestników od wszelkich nierówności lub upadków. Zachęcamy uczestników do wpadania na siebie wzajemnie.
 • O puchar HR – gra „tylko jeden wygrywa”. Zawodnicy startują z jednego miejsca i przemieszczają się w wyznaczonym terenie zderzając się ze sobą. Ostatnia osoba która pozostanie na „prostych” nogach wygrywa.
 • Mecz piłki nożnej  – gramy w drużynach, gramy standardowy mecz. Wygrywa ta drużyna która po upływie ustalonego czasu będzie miała więcej zdobytych bramek.
 • Rodzinna bitwa – przykładowo tata przeciw własnej rodzince. Dzieciaki i mama atakują a tata ma za zadanie obronić się przed atakami by nie przekroczyć wyznaczonej linii.

Kontakt

Nasze biuro:

 • Całoroczny Stok Narciarski „Szczęśliwice”
 • Drawska 22, Warszawa

Zainteresowany ofertą? Zostaw numer telefonu

Oddzwonimy w ciągu 24h!

  Imię i nazwisko (wymagane):
  Telefon (wymagane):
  Opcjonalne informacje: